Rozkład Jazdy

Jastrzębie-Zdrój (Dworzec Zdrój) → Katowice

  • 6:20
    (s) (n)
  • 10:20
    (s) (n)
  • 14:20
    (s) (n)
  • 18:20
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

Jastrzębie-Zdrój (Szpital Wojewódzki) → Katowice

  • 6:23
    (s) (n)
  • 10:23
    (s) (n)
  • 14:23
    (s) (n)
  • 18:23
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

Jastrzębie-Zdrój (Os. Gwarków) → Katowice

  • 6:25
    (s) (n)
  • 10:25
    (s) (n)
  • 14:25
    (s) (n)
  • 18:25
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

Jastrzębie-Zdrój (Dworzec Główny) → Katowice

  • 6:30
    (s) (n)
  • 7:30
    (k) 
  • 10:30
    (s) (n)
  • 11:30
    (k) 
  • 14:30
    (s) (n)
  • 15:30
    (k) 
  • 18:30
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

(k) – kurs obsługiwany przez firmę Drabas Karol

Jastrzębie-Zdrój (Dworzec Arki Bożka) → Katowice

  • 6:35
    (s) (n)
  • 7:35
    (k) 
  • 10:35
    (s) (n)
  • 11:35
    (k) 
  • 14:35
    (s) (n)
  • 15:35
    (k) 
  • 18:35
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

(k) – kurs obsługiwany przez firmę Drabas Karol

Jastrzębie-Zdrój (Dubielec) → Katowice

  •  6:42                                                                                                                         (s) (n)
  • 7:42
    (k)
  • 10:42
    (s) (n)
  • 11:42
    (k)
  • 14:42
    (s) (n)
  • 15:42
    (k)
  • 18:42
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

(k) – kurs obsługiwany przez firmę Drabas Karol

Jastrzębie-Zdrój (Szeroka - Kaplica) → Katowice

  • 6:46
    (s) (n)
  • 7:46
    (k)
  • 10:46
    (s) (n)
  • 11:46
    (k)
  • 14:46
    (s) (n)
  • 15:46
    (k)
  • 18:46
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

(k)- kurs obsługiwany przez firmę Drabas Karol

Żory (Bajerówka) → Katowice

  • 6:53
    (s) (n)
  • 7:53
    (k)
  • 10:53
    (s) (n)
  • 11:53
    (k)
  • 14:53
    (s) (n)
  • 15:53
    (k)
  • 18:53
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

(k) – kurs obsługiwany jest przez firmę Drabas Karol

Żory (Sąd) → Katowice

  • 6:55
    (s) (n)
  • 7:55
    (k)
  • 10:55
    (s) (n)
  • 11:55
    (k)
  • 14:55
    (s) (n)
  • 15:55
    (k)
  • 18:55
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

(k) – kurs obsługiwany jest przez firmę Drabas Karol

Żory (Centrum Przesiadkowe) → Katowice

  • 6:59
    (s) (n)
  • 7:59
    (k)
  • 10:59
    (s) (n)
  • 11:59
    (k)
  • 14:59
    (s) (n)
  • 15:59
    (k)
  • 18:59
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty

(n) – kursuje również w niedziele

(k) – kurs obsługiwany jest przez firmę Drabas Karol

Katowice (Piotra Skargi) → Jastrzębie-Zdrój (przez Żory)

  • 8:30
    (s) (n)
  • 9:30
    (k)
  • 12:30
    (s) (n)
  • 13:30
    (k)
  • 16:30
    (s) (n)
  • 18:00
    (k)
  • 20:30
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

(k) – kurs obsługiwany jest przez firmę Drabas Karol

Katowice (Centrum Przesiadkowe Sądowa) → Jastrzębie-Zdrój (przez Żory)

  • 8:35
    (s) (n)
  • 9:35
    (k)
  • 12:35
    (s) (n)
  • 13:35
    (k)
  • 16:35
    (s) (n)
  • 18:05
    (k)
  • 20:35
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

(k) – kurs obsługiwany jest przez firmę Drabas Karol

Żory (Centrum Przesiadkowe) → Jastrzębie-Zdrój

  • 9:20
    (s) (n)
  • 10:20
    (k)
  • 13:20
    (s)(n)
  • 14:20
    (k)
  • 17:20
    (s) (n)
  • 18:50
    (k)
  • 21:20
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

(k) – kurs obsługiwany jest przez firmę Drabas Karol

Żory (Sąd)→ Jastrzębie-Zdrój

  • 9:24
    (s) (n)
  • 10:24
    (k)
  • 13:24
    (s) (n)
  • 14:24
    (k)
  • 17:24
    (s) (n)
  • 18:54
    (k)
  • 21:24
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

(k) – kurs obsługiwany jest przez firmę Drabas Karol

Żory (Bajerówka)→ Jastrzębie-Zdrój

  • 9:26
    (s) (n)
  • 10:26
    (k)
  • 13:26
    (s) (n)
  • 14:26
    (k)
  • 17:26
    (s) (n)
  • 18:56
    (k)
  • 21:26
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele

(k) – kurs obsługiwany jest przez firmę Drabas Karol