Rozkład Jazdy

Jastrzębie-Zdrój (Dworzec Zdrój) → Katowice

  • 5:20
    (I)
  • 6:10
     (s) (n)
  • 7:50
    (s) (n)
  • 9:20
    (I)
  • 10:20
     (s) (n)
  • 12:10
    (s) (n)
  • 13:20
    (I)
  • 14:20
    (s) (n)
  • 16:10
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Jastrzębie-Zdrój (Szpital Wojewódzki) → Katowice

  • 5:23
    (I)
  • 6:13
     (s) (n)
  • 7:53
    (s) (n)
  • 9:23
    (I)
  • 10:23
    (s) (n)
  • 12:13
    (s) (n)
  • 13:23
    (I)
  • 14:23
     (s) (n)
  • 16:13
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Jastrzębie-Zdrój (Os. Gwarków) → Katowice

  • 5:25
    (I)
  • 6:15
     (s) (n)
  • 7:55
    (s) (n)
  • 9:25
    (I)
  • 10:25
     (s) (n)
  • 12:15
    (s) (n)
  • 13:25
    (I)
  • 14:25
    (s) (n)
  • 16:15
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                               (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Jastrzębie-Zdrój (Dworzec Główny) → Katowice

  • 5:30
    (I)
  • 6:20
    (s) (n)
  • 8:00
    (s) (n)
  • 9:30
    (I)
  • 10:30
    (s) (n)
  • 12:20
    (s) (n)
  • 13:30
    (I)
  • 14:30
    (s) (n)
  • 16:20
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Jastrzębie-Zdrój (Dworzec Arki Bożka) → Katowice

  • 5:35
     (I)
  • 6:25
    (s) (n)
  • 8:05
    (s) (n)
  • 9:35
    (I)
  • 10:35
    (s) (n)
  • 12:25
    (s) (n)
  • 13:35
    (I)
  • 14:35
    (s) (n)
  • 16:25
     (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Jastrzębie-Zdrój (Dubielec) → Katowice

  • 5:42
    (I)
  • 6:32
     (s) (n)
  • 8:12
    (s) (n)
  • 9:42
    (I)
  • 10:42
    (s) (n)
  • 12:32
    (s) (n)
  • 13:42
    (I)
  • 14:42
     (s) (n)
  • 16:32
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Jastrzębie-Zdrój (Szeroka - Kaplica) → Katowice

  • 5:46
     (I)
  • 6:36
     (s) (n)
  • 8:16
    (s) (n)
  • 9:46
    (I)
  • 10:46
     (s) (n)
  • 12:36
    (s) (n)
  • 13:46
    (I)
  • 14:46
     (s) (n)
  • 16:36
     (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Żory (Bajerówka) → Katowice

  • 5:53
     (I)
  • 6:43
     (s) (n)
  • 8:23
    (s) (n)
  • 9:53
    (I)
  • 10:53
     (s) (n)
  • 12:43
    (s) (n)
  • 13:53
    (I)
  • 14:53
     (s) (n)
  • 16:43
     (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Żory (Sąd) → Katowice

  • 5:55
    (I)
  • 6:45
    (s) (n)
  • 8:25
    (s) (n)
  • 9:55
    (I)
  • 10:55
    (s) (n)
  • 12:45
    (s) (n)
  • 13:55
    (I)
  • 14:55
    (s) (n)
  • 16:45
     (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Żory (Centrum Przesiadkowe) → Katowice

  • 5:59
    (I)
  • 6:49
    (s) (n)
  • 8:29
    (s) (n)
  • 9:59
    (I)
  • 10:59
    (s) (n)
  • 12:49
    (s) (n)
  • 13:59
    (I)
  • 14:59
    (s) (n)
  • 16:49
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty

(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Katowice (Piotra Skargi Plac Synagogi obok KEBAB) → Jastrzębie-Zdrój (przez Żory)

  • 7:30
     (I)
  • 8:30
     (s) (n)
  • 10:30
    (s) (n)
  • 11:30
    (I)
  • 12:30
     (s) (n)
  • 14:30
    (s) (n)
  • 15:30
    (I)
  • 16:30
     (s) (n)
  • 18:30
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                  (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Katowice (Centrum Przesiadkowe Sądowa) → Jastrzębie-Zdrój (przez Żory)

  • 7:35
    (I)
  • 8:35
    (s) (n)
  • 10:35
    (s) (n)
  • 11:35
    (I)
  • 12:35
    (s) (n)
  • 14:35
    (s) (n)
  • 15:35
    (I)
  • 16:35
    (s) (n)
  • 18:35
     (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Żory (Centrum Przesiadkowe) → Jastrzębie-Zdrój

  • 8:20
    (I)
  • 9:20
    (s) (n)
  • 11:20
    (s) (n)
  • 12:20
    (I)
  • 13:20
    (s) (n)
  • 15:20
    (s) (n)
  • 16:20
    (s) (n)
  • 17:20
    (i)
  • 19:20
    (s)(n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Żory (Sąd)→ Jastrzębie-Zdrój

  • 8:24
    (I)
  • 9:24
    (s) (n)
  • 11:24
    (s) (n)
  • 12:24
    (I)
  • 13:24
    (s) (n)
  • 15:24
    (s) (n)
  • 16:24
    (I)
  • 17:24
    (s) (n)
  • 19:24
     (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                                (I) – kursuje od poniedziałku do piątku

Żory (Bajerówka)→ Jastrzębie-Zdrój

  • 8:26
     (I)
  • 9:26
    (s) (n)
  • 11:26
    (s) (n)
  • 12:26
    (I)
  • 13:26
    (s) (n)
  • 15:26
    (s) (n)
  • 16:25
    (I)
  • 17:26
    (s) (n)
  • 19:26
    (s) (n)

(s) – kursuje również w soboty
(n) – kursuje również w niedziele                                                                               (I) – kursuje od poniedziałku do piątku